Sectional Qualifiers – Women’s Fours

by admin

Section 1: T. Putney (QLD), Y. Lovelock (QLD), M. Gibbs (QLD), C. Pavlov (QLD)
Section 2: K. Whitehead (VIC), T. Spence (VIC), K. Krstic (WA), S. Shannahan (NSW)
Section 3: Rose Rixon, Rebecca Rixon (QLD), C. Rixon (QLD), A. Jeffcoat (NZ)
Section 4: S. Ayerst (NZ), B. Sprengel (NSW), D. Strawbridge (NZ), H. Richards (SA)
Section 5: G. Pratt (QLD), G. Read (QLD), D. Logan (QLD), C. Baxter (QLD)
Section 6: C. Dodds (NSW), J. Woodford (NSW), B. White (NSW), D. Peake (NSW)
Section 7: S. Noronha (NSW), N. Noronha (NSW), C. Krizanic (VIC), N. Scott (NSW)
Section 8: E. Ryan (NSW), K. Moran (NSW), J. Keegan (NSW), K. Murphy (NSW)
Section 9: A. Arshad (Malaysia), N. Ismail (Malaysia), N. Noh (Malaysia), S. Ahmad (Malaysia)
Section 10: P. Laverty (NZ), W. Mackie (NZ), J. Blundell (QLD), R. Stratford (NZ)
Section 11: F. Clarke (VIC), B. Wylie (QLD), M. Rigby (QLD), E. Regan (QLD)
Section 12: A. McGill (QLD), B. Balchin (QLD), M. Clayton (QLD), L. Witton (QLD)
Section 13: M. Sato (NSW), L. Schueler (NSW), G. Delves (NSW), V. Longfellow (NSW)
Section 14: J. Srisamruaybai (QLD), L. Wilson (QLD), K. Thatcher (QLD), W. Wilson (QLD)
Section 15: C. Turley (NSW), A. Johns (NSW), R. Van Asch (TAS), L. Clarke (QLD)
Section 16: R. Wright (QLD), S. Brocklebank (QLD), P. Howard (QLD), H. Wood-Bradley (QLD)
Section 17: Bl. Edwards (VIC), T. Ferrier (VIC), Br. Edwards (VIC), G. Edwards, (VIC)
Section 18: T. Brodie (VIC), A. Bruggy (VIC), G. White (QLD), C. Stewart (QLD)
Section 19: M. Ndungu (Kenya), S. McKenzie (QLD), T. Foster (QLD), D. Robertson (QLD)
Section 20: T. Doolan (VIC), E. Davis (South Africa), C. Piketh (South Africa), K. McKerihen (VIC)
Section 21: J. Lane (TAS), D. Lee (TAS), K. Saunders (TAS), G. Elsworthy (TAS)
Section 22: M. Ross (QLD), K. Wilson (QLD), J. Lonie (QLD), R. McAnelly (QLD)
Next best qualifier 1: Z. Khalid (Malaysia), A. Kamis (Malaysia), E. Saroji (Malaysia), N. Zakaria (Malaysia)
Next best qualifier 2: S. Hili (NSW), S. Aumann (NT), S. Renshaw (NSW), B. Quinlan (NSW)
Next best qualifier 3: D. Rhine (WA), P. Bourne (WA), N. Porteous (WA), K. Gobbart (WA)
Next best qualifier 4: J. Prowse (QLD), K. Moroney (QLD), L. Baker (QLD), C. Manusell (NSW)
Next best qualifier 5: S. de la Harpe (NSW), D. Viterale (NSW), D. Howard (NSW), S. Boddington (NSW)
Next best qualifier 6: C. Millerick (QLD), J. Worsnop (NSW), D. Hayman (NSW), B. Millerick (QLD)
Next best qualifier 7: C. Sanders (VIC), L. Warburton (WA), A. Miles (NSW), L. Featherby (WA)
Next best qualifier 8: A. Thompson (NSW), D. Dorrington (QLD), D. Elliso (NSW), M. Smith (NSW)
Next best qualifier 9: C. Fair (NT), C. Orr (NT), F. Luke (SA), T. Hastings (WA)
Next best qualifier 10: L. Smith (VIC), D. Hands (VIC), J. Tennent (VIC), P. Whorlow (VIC)