Women’s Fours Section Winners – Day 7

by admin

Section Winner 1
P Anderson (QLD), J Bush (QLD), J McWhinney Shillington (QLD), M Rigby (QLD)

Section Winner 2
D Shoemaker (NSW), C Keep (NSW), C Kelly (NSW), B Mcpherson (NSW)

Section Winner 3
P Laverty (QLD), M Ahern (QLD), J Blundell (QLD), W Mackie (NZ)

Section Winner 4
C Sanders (NSW), L Warburton (WA), A Miles (VIC), L Featherby (WA)

Section Winner 5
C Millerick (QLD), J Worsnop (NSW), K Mckerihen (VIC), B Millerick (QLD)

Section Winner 6
B Smith (NSW), L Cronan (NSW), J Hogan (NSW), T Brodie (VIC)

Section Winner 7
K Moran (NSW), J Keegan (QLD), K Inch (QLD), K Murphy (NSW)

Section Winner 8
L Clarke (QLD), A Johns (NSW), K Cottrell (NSW), R Van Asch (TAS)

Section Winner 9
J Gray (QLD), M Read (NSW), A Dunwoodie (SCO), J Katon (NSW)

Section Winner 10
R Turbull (NSW), A Hoe (SGP), F Leong (Singapore), M Woods (NSW)

Section Winner 11
E Pauli (QLD), J Allen-Best (QLD), L Blaine (QLD), S McManus (QLD)

Section Winner 12
J Paviour-Smith (NSW), K Clerke (NSW), D Ellison (NSW), R Littlewood (NSW)

Section Winner 13
K Figura (NSW), A Pershouse (QLD), G Crompton (NSW), W Wilson (NSW)

Section Winner 14
J Bostock (QLD), S Matthews (QLD), M Roberts (NSW), C Pavlov (QLD)

Section Winner 15
K Bourke (QLD), J Srisamruabai (QLD), G White (QLD), C Stewart (QLD)

Section Winner 16
E Ryan (NSW), T Hastings (WA), S Shannahan (VIC), K Krstic (WA)

Section Winner 17
P Wood-Bradley (NSW), M Rowles (QLD), J Bianchetto (NSW), D Orbach (NSW)

Section Winner 18
G Delves (NSW), D Hayman (NSW), C Krizanic (VIC), N Scott (NSW)

Section Winner 19
B Thompson (QLD), L Fortington (QLD), C Fair (NSW), M Gibbs (QLD)

Section Winner 20
L Prideaux (NZ), B Stevens (NZ), W Jenson (NZ), J Edwards (QLD)

Section Winner 21
A Knight (Philippines), V Greenlees (Philippines), A Bruce (Philippines), C Anderson (NSW)

Section Winner 22
P Willetts (NSW), D Davis (NSW), C Glen (NSW), K Davis (NSW)

Section Winner 23
C Heaps (NZ), J Whaites (QLD), L Griffin (QLD), K Hema (NZ)

Section Winner 24
B Wiley (QLD), T Doolan (NSW), S Boddington (NSW), C Orr (NT)

Section Winner 25
I Lawson (QLD), E Spicer (QLD), P Fantini (QLD), N Dutton (QLD)

Section Winner 26
H Foster (QLD), A Siteman (Canada), S Kington (QLD), B Torrens (QLD)

Section Winner 27
R Callanan (VIC), B Garden (VIC), L Edwards (VIC), C Protopapas (VIC)