Men’s Pairs & Women’s Singles Section Winners – Day 5

by admin

Men’s Pairs

Section winner 84
Travis Moran (NSW) , Anthony Moran (NSW)

Section winner 85
Ken Ashford (QLD) , Eric Farnsworth (QLD)

Section winner 86
Ian Redford (QLD) , Rob Creswell (QLD)

Section winner 87
Russell Bates (WA) , Ron Bates (NSW)

Section winner 88
Armando Isgro (QLD) , David Peet ( QLD)

Section winner 89
Wayne Hutson (QLD) , Matthew Lucas ( VIC)

Section winner 90
Michael Humphreys (NSW) , Paul Clear (NSW)

Section winner 91
Rodney Peterson (VIC) , Marty Hamling (VIC)

Section winner 92
Bradley Harris (QLD) , Paul Gilbert (QLD)

Section winner 93
Nicko Buttolo (NSW) , Chadwick Karati (NSW)

Section winner 94
Beau Manton (WA) , Justin Opie (WA)

Section winner 95
Phil Baker (NSW) , Mark Baker (QLD)

Section winner 96
Danny Supple (NSW) , Dennis McDonald (NSW)

Section winner 97
Steve Gliddon (NSW) , Alan Mcmaster (NSW)

Section winner 98
Daryl Radford (WA) , Marc Abonnel (WA)

Section winner 99
Mark Promnitz (SA) , Bradford Parker (SA)

Women’s Singles

Section winner 1
Jamie-Lee Worsnop (Cabramatta , NSW)

Section winner 2
Samantha Shannahan (Deer Park, VIC)

Section winner 3
Rebecca Van Asch (Invermay, TAS)

Section winner 4
Jessica Hogan (Cabramatta , NSW)

Section winner 5
Kristina Krstic (Manning, WA)

Section winner 6
Michelle Davidson (Darra Cementco, QLD)

Section winner 7
Karen Gatto (Grange Bc, SA)

Section winner 8
Pauline Laverty (Kawana, QLD)

Section winner 9
Petrina Wood- Bradley (Broadbeach, QLD)

Section winner 10
Carla Krizanic (Sunbury, VIC)

Section winner 11
Nicole Toomey (Victoria, NZ)

Section winner 12
Lauretta Marchese (Cabramatta , NSW)

Section winner 13
Leeane Poulson (St Heliers, NZ)

Section winner 14
Dee-Anne Robertson (Tweed Heads , QLD)

Section winner 15
Maree Gibbs (Millmerran , QLD)

Section winner 16
Kelsey Cottrell (St Johns Park, QLD)

Section winner 17
Jacinta Weier (Broadbeach , QLD)

Section winner 18
Sue Brady (Mareeba, QLD)

Section winner 19
Lisa White (Naenae, NZ)

Section winner 20
Vivian Yip (Hong Kong)

Section winner 21
Carmen Anderson (Cabramatta, NSW)

Section winner 22
Tiffany Brodie (St Kilda, VIC)

Section winner 23
Carol White (Port City, NSW)

Section winner 24
Rhonda Littlewood (Charlestown, NSW)

Section winner 25
Eugenie Muncaster (Bellbird Park , NSW)

Section winner 26
Janet Vallance (Ouyen, VIC)

Section winner 27
Kim Suckley (Wisemans Park, NSW)

Section winner 28
Ester Regan (Enoggera, QLD)

Section winner 29
Kelly Mckerihen (Clayton , VIC)

Section winner 30
Helen Morss (Manning , WA)

Section winner 31
Louise Witton (Tewantin Noosa, QLD)

Section winner 32
Vicki Day (Broadbeach, QLD)

Section winner 33
Ainie Knight (Plba, Pampanga)

Section winner 34
Janine Katon (Aberdeen, NSW)

Section winner 35
Sarah Boddington (Tuncurry Beach , NSW)

Section winner 36
Lisa Trewarne (Sunbury, VIC)

Section winner 37
Kira Bourke (Tweed Heads, NSW)

Section winner 38
Deborah Petersen (South Toowoomba , QLD)

Section winner 39
Maria Rigby (Enoggera, QLD)

Section winner 40
Gayle Edwards (Altona Bc, VIC)

Section winner 41
Masako Sato (Harbord , NSW)

Section winner 42
Joelen Bianchetto (St Johns Park, NSW)

Section winner 43
Brianna Smith (St Johns Park, NSW)

Section winner 44
Sue Coultas (Ascot Park Sa, SA)

Section winner 45
Melanie L’Estrange (West Tamworth, NSW)

Section winner 46
Penny Anderson (Enoggera, QLD)

Section winner 47
Mirrie Ndungu (Ke, QLD)

Section winner 48
Emma Spicer (Enoggera , QLD)

Section winner 49
Maree Harman (Kotara, NSW)

Section winner 50
Anne Johns (St Johns Park, NSW)

Section winner 51
Azlina Arshad (Malaysia )

Section winner 52
Afiqah Dayana Budiman (Malaysia )

Section winner 53
Karen Murphy (Cabramatta, NSW)

Section winner 54
Natalie Noronha (Engadine , NSW)

Section winner 55
Kay Moran (Cabramatta, NSW)

Section winner 56
Natasha Scott (Raymond Terrace, NSW)

Section winner 57
Gail Waitai (Broadbeach, QLD)

Section winner 58
Lisa Prideaux (Club Waiheke, NZ)