Men’s Singles, Women’s Pairs Section Winners – Day 3

by admin

Men’s Singles

Section Winner 187
Dave Gardiner (Southport, QLD)

Section Winner 188
Ken Emura (Tweed Heads, NSW)

Section Winner 189
Jay Bye-Norris (Essendon, VIC)

Section Winner 190
Kevin Mcgee (Capalaba, QLD)

Section Winner 191
Ray Dienelt (Mclaren Vale, SA)

Section Winner 192
Duane Cahill (Mt Isa , QLD)

Section Winner 193
Ben Winther (Whittlesea, VIC)

Section Winner 194
Matty Kurta (Beaumaris, VIC)

Section Winner 195
Ray Mckay (Melbourne, VIC)

Section Winner 196
Ben Hamilton (Toowong, QLD)

Section Winner 197
Justin Opie (South Perth , WA)

Section Winner 198
Dylan Filuk (Sunbury , VIC)

Section Winner 199
Scott Chamberlain (Tugun , QLD)

Section Winner 200
Wayne Handley (Proserpine, QLD)

Section Winner 201
Daniel Collaros (Cardiff Nsw, NSW)

Section Winner 202
Peter Crouch (Henley, SA)

Section Winner 203
Stephen Sail (Helensvale, QLD)

Section Winner 204
Adam Gordon (Mermaid Beach, QLD)

Section Winner 205
Daryl Read (Takapuna, NZ)

Section Winner 206
Ricky Dunn (Mackay, QLD)

Section Winner 207
Nathan Wilson (Altona , VIC)

Section Winner 208
Tomy Nathan (Broadbeach, QLD)

Section Winner 209
Ian Brimblecombe (Wangaratta , VIC)

Section Winner 210
Lindsay Mccaughan (Wakari Dunedin, NZ)

Section Winner 211
Richard Corry (Victoria, NZ)

Section Winner 212
Steven Richardson (Dalbeattie, UK)

Section Winner 213
Mitch Sidebottom (South Bendigo, VIC)

Section Winner 214
Beau Manton (South Perth , WA)

Section Winner 215
Aron Sherriff (Club Helensvale, QLD)

Section Winner 216
Shane Barclay (Belmont , NSW)

Section Winner 217
Damon Edmunds (Club Holdfast, SA)

Section Winner 218
William Ahoy (Soliders Point, NSW)

Section Winner 219
Cody Packer (Osborne Park , WA)

Section Winner 220
Robert Dickinson (Ballarat Memorial, VIC)

Section Winner 221
Arron Severs (Cabramatta , NSW)

Section Winner 222
Anthony Maclean (Charlestown , NSW)

Section Winner 223
Jesse Noronha (Warilla, NSW)

Section Winner 224
Daniel Hudson (Pakenham , VIC)

Section Winner 225
Mario Muscat (Park Beach , NSW)

Section Winner 226
John Simmonds (Tewantin/Noosa , QLD)

Section Winner 227
Barrie Lester (Melbourne , VIC)

Section Winner 228
Graeme Lenden (Paradise Point, QLD)

Women’s Pairs

Section winner 1
Jessica Srisamruaybai (QLD), Chloe Stewart (QLD)

Section winner 2
Joanna Cooper (Canada), Kelly Mckerihen (VIC)

Section winner 3
Jamie-Lee Worsnop (NSW), Katelyn Inch (QLD)

Section winner 4
Genevieve Delves (NSW), Dawn Hayman (NSW)

Section winner 5
Penny Anderson (QLD), Maria Rigby (QLD)

Section winner 6
Auni Fathiah Kamis (Malaysia), Siti Zalina Ahmad (Malaysia)

Section winner 7
Sarah Duffield (QLD), Amanda Haevecker (QLD)

Section winner 8
Lynda Milne (NZ), Christine Buchanan (NZ)

Section winner 9
Debra Vallance (VIC), Janet Vallance (VIC)

Section winner 10
Sam Lunck (QLD), Janet Hogan (QLD)

Section winner 11
Charmayne Sleeman (QLD), Cheryl Hutchinson (QLD)

Section winner 12
Pauline Laverty (QLD), Leigh Fortington (QLD)

Section winner 13
Tiffany Brodie (VIC), Hailey Adams-Packer (WA)

Section winner 14
Alison Goninan (NSW), Colleen Ross (QLD)

Section winner 15
Tris Doolan (VIC), Wendy Wilson (QLD)

Section winner 16
Deirdre Hall (SA), Christine Thulborn (SA)

Section winner 17
Heather Hodgson (QLD), Wendy Usher (QLD)

Section winner 18
Nur Ain Nabilah Tarmizi (Malaysia), Nur Fidrah Noh (Malaysia)

Section winner 19
Summer Barron (QLD), Anthia Hart (NSW)

Section winner 20
Helen Morss (WA), Claire Turley (QLD)

Section winner 21
Ling Qu (NZ), Diane Strawbridge (NZ)

Section winner 22
Emma Spicer (QLD), Noelene Dutton (QLD)

Section winner 23
Salimah Nurwajihah (Malaysia), Hamidah (Malaysia)

Section winner 24
Ronalyn Greenlees (Philippines), Rosita Bradborn (Philippines)

Section winner 25
Brooke Edwards ( VIC), Gayle Edwards (VIC)

Section winner 26
Alison Venn (TAS), Kim Saunders (TAS)

Section winner 27
Jo Calder (VIC), Dianne Gardner (VIC)

Section winner 28
Jenny Clark (NSW), Natasha Russell (NSW)

Section winner 29
Jessica Hogan ( NSW), Carmen Anderson (NSW)

Section winner 30
Anne Johns (NSW), Rebecca Van Asch (TAS)

Section winner 31
Glenys Read (QLD), Debbie Logan (QLD)

Section winner 32
Janet Healey ( QLD), Ester Regan (QLD)

Section winner 33
Kristina Krstic (WA), Samantha Shannahan (VIC)

Section winner 34
Ellen Ryan ( NSW), Karen Murphy (NSW)

Section winner 35
Viviana Mcnamara (NSW), Toni-Marie Anderson (QLD)

Section winner 36
Zayah Morgan (QLD), Faye Clarke (QLD)

Section winner 37
Zuraini Khalid (Malaysia), Azlina Arshad (Malaysia)

Section winner 38
Sarah Boddington (NSW), Colleen Orr (NT)

Section winner 39
Jean Claridge (TAS), Rae Simpson (TAS)