Men’s and women’s pairs section winners: day four

by Val Febbo

Men’s pairs

1 Glen Dickson (NSW), Anthony Fisher (NSW)

2 Chris Ball (VIC), Brett Mahoney (VIC)

3 Chris Lanham (QLD), Sean Ingham (QLD)

4 Reed Burgess (QLD), Thomas Nathan (QLD)

5 Laurence Radoslav (VIC), Bob McAuley (QLD)

6 Jayden Christie (QLD), Ryan Digby (QLD)

7 Ian Law (QLD), Gary Law (QLD)

8 David Ross Lewis (VIC), Gavan McGaw (VIC)

9 Chris Green (NSW), Philip Reynolds (NSW)

10 Ben Twist (NSW), Aaron Wilson (VIC)

11 G.Harkins (ADF, NSW), J.Wholohan (ADF, SA)

12 Jacob Nelson (QLD), Kane Nelson (QLD)

13 John Irvine (QLD), Brad Coulson (QLD)

14 Adrian Pantling (VIC), Ian Brimblecombe (VIC)

15 Steven Heaps (NSW), Simon Boylan (NSW)

16 Kevin Liddell (QLD), Adam Liddell (QLD)

17 Ricky Dunn (QLD), Peter Blackburn (QLD)

18 Aaron Appleby (NSW), Andrew Rees (NSW)

19 Bernie Melville (NSW), Raymond Pearse (NSW)

20 Josh Walker-Davis (TAS), Josh Appleyard (TAS)

21 Nick Boyd (VIC), Brendon Boyd (VIC)

22 Mitch Sidebottom (VIC), Mark Ryan (VIC)

23 David Peet QLD, Amando Isgro QLD

24 Russel Stewart (QLD), Lenny Rasmussen (QLD)

25 Alan Gill (QLD), Phillip Carrett (QLD)

26 Craig Fruend (VIC), Ethan Fruend (VIC)

27 Barrie Lester (QLD), Corey Wedlock (NSW)

28 John Higgins (SA), Alister Behenna (SA)

29 Richard Sanzin (VIC), Callum Dinning (TAS)

30 Gary Pearson (QLD), Cohen Litfin (QLD)

31 Peter Blair (NSW), Phillip Sharp (NSW)

32 Peter Anthony Retallack (NSW), Brad Gillingham (WA)

33 Brendan Gallagher (VIC), Dean Kuran (VIC)

34 Josh Barry (VIC), Anthony Bonnell (QLD)

35 Tim Morris (VIC), Ian Bloor (VIC)

36 Max Goldsmith (VIC), Nathan Black (SA)

37 Dan Mars (VIC), Adam Fitzgerald (VIC)

38 Geoff Seton (NSW), Ryan Wood (NSW)

39 Dean McWhinney (QLD), Dale McWhinney Shillington (QLD)

40 Russell Orchard (VIC), Brett Wright (VIC)

41 Wayne Hutson (VIC), Matthew Lucas (QLD)

42 Cameron McCrohon (QLD), Shane McCrohon (QLD)

43 Wayne Handley (QLD), Shane Spann (QLD)

44 Mike Carroll (QLD), Ryan Burnett (QLD)

45 Stuart Field (QLD), Raymond Bax (QLD)

46 Tom Smith (QLD), Euan Rea (QLD)

47 Chris Dew (SA), Pete Mathews (SA)

48 Michael Andersch (TAS), Gary Lasky (VIC)

49 Ricky Malin (NSW), Dermot Minihan (NSW)

50 Jack McShane (NSW), Darren Morrison (NSW)

51 Mark Burgess (NZ), Gary Ruane (NZ)

52 Philip Blank (QLD), Russell Todd (QLD)

53 Bradley Carver (TAS), Tony Rowe (TAS)

54 Rodney Kerrison (VIC), Aaron Van Haaften (VIC)

55 Shane Soper (NSW), Warren Shipley (NSW)

56 Josh Forbes (NSW), Michael Stonham (NSW)

57 John Rich (VIC), Greg McLaughlin (QLD)

58 Peter Butler (NSW), Michael Brennan (NSW)

59 Callum Arnold (WA), Jeremy Thomas (WA)

60 Wayne Bezant (WA), Jack East (WA)

61 Daryl Hill (QLD), Michael Wilson (VIC)

62 Adrian Marchioli (VIC), Dean O’neill (VIC)

63 Mark Thornton (NSW), Matthew Thornton (NSW)

64 Caleb Bowles (QLD), David Bowles (QLD)

65 Beau Prideaux (NSW), Carl Healey (NSW)

66 Garry Ball (VIC), Nelson Ball (VIC)

67 Stephen Beckwith (WA), Stephen Fewster (WA)

68 Colin Veenendaal (VIC), Thor Shannon (VIC)

69 Mark Boland (VIC), Michael Gardner (VIC)

70 Brett Bayly (SA), Rob Gill (SA)

71 Sean Niven (WA), Paul Cain (WA)

72 Ben Winther (VIC), Brett Spurr (VIC)

73 Derek Scott (QLD), Rodney Wood (QLD)

74 J.Smith (ADF, NT), D.Butler (ADF, WA)

75 Alistair Connell (NSW), Trent Craigie (NSW)

76 Frank Krslovic (VIC), Robert Norquay (QLD)

77 Rob Jennings (QLD), Andrew Reed (QLD)

78 Riley Gerrick (QLD), Cody Gerrick (QLD)

79 Ryan Goodrick (QLD), Ross Linneman (QLD)

80 Wayne Turley (QLD), Steve Tong (QLD)

81 Chris Ross (NSW), Ken Waddell (NSW)

82 Jake Rynne (QLD), Sean Baker (QLD)

83 Andrew Henry (NSW), David Holt (VIC)

84 Wayne Burridge (QLD), Shannon Rowe (TAS)

85 Brad Harris (QLD), Paul Gilbert (QLD)

86 Mick Landon (QLD), Alex Hyde (QLD)

87 Steven Gibcus (VIC), Owen Manning (VIC)

88 Clinton Bailey (QLD), Jayden Gebbie (NSW)

89 Kyle Andrew Langley (NSW), Adam William Wallace (NSW)


Women’s pairs

21 Leanne Chenoweth (NSW), Margret Smith (NSW)

22 Lorraine Myers (VIC), Karen Harrington (VIC)

23 Sophie Kurzman (VIC), Kate Argent-Bowden (SA)

24 Paris Baker (NZ), Olivia Bloomfield (NZ)

25 Leanne Kerby (NSW), Maree Harman (NSW)

26 Saffronne Alden (WA), Laura Merz (WA)

27 Rebecca Rixon (QLD), Jessie Cottell (QLD)

28 Pauline Laverty (QLD), Eileen Swanson (QLD)

29 Alison Venn (TAS), Charmayne Sleeman (QLD)

30 Amy Evans (QLD), Kelly Gauntlett (QLD)

31 Deborah Bellingham (NSW), Cheryl Field (NSW)

32 Joanne Stockdale (QLD), Noelene Dutton (QLD)