Men’s singles and women’s pairs section winners – day three

by Aidan Davis

Men’s singles

SectionWinners
193Ryan Havercroft (South Perth, WA)
194Peter Richards (Broadbeach, QLD)
195Stephen Butler (YAMBA, NSW)
196Brian Mowat (Club Manly, QLD)
197Keith Scott (Mt Lawley, WA)
198Aron Sherriff (Broadbeach, QLD)
199John Davidson (Albany, WA)
200Robert Dwyer (DIGGERS @ THE ENTRANCE, NSW)
201Frank Garden (Brunswick, VIC)
202Justin Weir (Burleigh Heads, QLD)
203Gary Pearson (Burleigh Heads, QLD)
204Barrie Lester (Burleigh Heads, QLD)
205Andrew Rees (KURRI KURRI, NSW)
206Paul Lawrence (Queenscliff, VIC)
207Nic Gosley (Pialba, QLD)
208Gerard Harkins (ADF, NSW)
209Mick Sweeney (North Beach, WA)
210Aaron Wilson (CABRAMATTA, NSW)
211Chris Ball (Deer Park, VIC)
212Daryl Rodgers (HAMILTON NORTH, NSW)
213Oscar Jones (Yarraville/Footscray, VIC)
214Christian Huang (Int., SNP)
215Peter Campbell (Moama, VIC)
216Shaun Wheeler (Burleigh Heads, QLD)
217Scott De Jongh Fitzpatrick (Burleigh Heads, QLD)
218Garry Ball (Yarraville/Footscray, VIC)
219Mathew Kurta (Beaumaris, VIC)
220Jamie Anderson (Enoggera, QLD)
221Brett Spurr (Melbourne, VIC)
222Tristan Wells (SBC, NSW)
223Paul Smith (Perth & Tattersalls, WA)
224Dean O’neill (Bundoora RSL, VIC)
225Gary Andrews (Beenleigh, QLD)
226Cohen Litfin (Algester, QLD)
227Riley Gerrick (Club Kawana, QLD)
228Andrew Price (TAREN POINT, NSW)
229Peter Ostler (WAUCHOPE, NSW)
230Clifford Edmunds (Streaky Bay, SA)
231Warren Rixon (BALLINA, NSW)
232Reed Burgess (Broadbeach, QLD)
233Dave Thomas (RCSC, QLD)
234Glen Clinckett (Paradise Point, QLD)
235Ian Law (Burleigh Heads, QLD)
236Scott Walker (South Perth, WA)
237Mark Armstrong (Pialba, QLD)
238Mike Pearce (Mt Eliza, VIC)
239Paul Mansell (BATEAU BAY, NSW)
240Sebastian Monahan (Queenscliff, VIC)
241Chris Monk (Burleigh Heads, QLD)
242Anthony McDonald (Chermside, QLD)
243Ben Winther (Whittlesea, VIC)
244Ryan Digby (Bundoora RSL, VIC)
245Chris Angove (Avoca beach, NSW)
246Blake Signal (LPBSRCL, NSW)
247David Ferguson (ST JOHNS PARK, NSW)
248Rob Wastell (Moama, VIC)
249Connor Trewren (SGBC, VIC)
250Stephen Sobolewski (ADF, ACT)
251Kevin Connolly (Moama, VIC)
252Colin Watkins (Hawthorn, SA)
253Glenn Graham (Paradise Point, QLD)
254Rob Chesher (Club Helensvale, QLD)
255Dion Brown (MERRYLANDS, NSW)
256Troy Greed (Dunkeld, VIC)
257Nathan Heap (Tweed Heads, QLD)
258Mike Frame (MUBC, NSW)
259Geoff Kirk (Croydon, VIC)
260Finbar McGuigan (NZ)
261Guy Madigan (Tallygaroopna, VIC)
262Enio Rossi (MBC, SA)
263Andrew Reed (Musgrave Hill, QLD)
264Bryan Wilsdon (WENTWORTHVILLE LEAGUES, NSW)
265Colin Veenendaal (Mitcham, VIC)
266John Carter (South Perth, WA)
267Joseph Hughes (Mermaid Beach, QLD)
268David Anderson (PABC, SA)
269Andrew Waddell (Broadbeach, QLD)
270Mitch Sidebottom (Tallygaroopna, VIC)
271Phillip Saville (WAUCHOPE, NSW)
272David Peet (Souths Suburban, QLD)
273Ben Loughlin (Altona, VIC)
274Martin Holden (LHMBC, NSW)

• Men’s singles knockout draw

Women’s pairs

1Debra Quick (NSW), Melanie L’Estrange (NSW)
2Tara Ferrier (QLD), Alison Hall (VIC)
3Kiri Bond (NZ), Jenny Anderson (NZ)
4Wendy Wilson (QLD), Tris Doolan (VIC)
5Ange Francis (NZ), Bronwyn Stevens (QLD)
6Christine Buchanan (NZ), Lynda Milne (NZ)
7Gen Delves (NSW), Natasha Van Eldik (NSW)
8Amanda Stitt (ACT), Donna Seddon (ACT)
9Sarah Boddington (NSW), Colleen Orr (NT)
10Pam Rowe (QLD), Jacinta Weier (QLD)
11Karen Gatto (SA), Jackie Field (SA)
12Kate Walker (NSW), Claire Turley (QLD)
13Kim Saunders (TAS), Rae Simpson (TAS)
14Sharon Steele (ACT), Sharon Harmer (ACT)
15Unyamanee Moffatt (SA), Karlee Moffatt (SA)
16Carmen Anderson (NSW), Ellen Falkner (NSW)
17Lynsey Clarke (QLD), Kelsey Cottrell (QLD)
18Ellen Ryan (NSW), Kristina Krstic (WA)
19Tarnea Gillis (QLD), Joyce Wainwright (QLD)
20Louise Whitehead (VIC), Sandy Elliott (VIC)