Men’s singles section winners – day two

by Aidan Davis

Sunday, June 12

SectionPlayer
97Darren Morrison (MERRYLANDS, NSW)
98Ricky Dunn (Souths Suburban, QLD)
99Anthony Clark (MERRYLANDS, NSW)
100Owen Manning (Murrumbeena Park, VIC)
101Pat Houlahan (Int., NZ)
102Shaun Johns (MOUNT LEWIS, NSW)
103John Desmet (MBMBC, NSW)
104Carl Healey (CABRAMATTA, NSW)
105Gus Macisaac (Yarraville/Footscray, VIC)
106Wayne Turley (Tweed Heads, QLD)
107Stephen Harris (Tuncurry Beach, NSW)
108Theo Katsivas (Lockleys, SA)
109Greg Smith (SIMSBC, NSW)
110Glenn Birt (WBC, VIC)
111Sean Baker (Musgrave Hill, QLD)
112Russell Taylor (Melton, VIC)
113Bradley Carver (DO, TAS)
114Jason Borg (Souths Suburban, QLD)
115Phil Black (ADF, ACT)
116Damon Lewis (Coorparoo, QLD)
117Armando Isgro (Airlie Beach, QLD)
118Mick Landon (Mermaid Beach, QLD)
119Stephen Field (Dunkeld Bowling Club, VIC)
120David M Stanaway (Mt Eliza, VIC)
121Damien Delgado (Tweed Heads, QLD)
122David Ross (BAR BEACH, NSW)
123Gary Kelly (WARILLA, NSW)
124Bernie Melville (ALEXANDRIA-ERSKINEVILLE, NSW)
125Scott Guymer (Clayton, VIC)
126Jay Dawe (Coolum Beach, QLD)
127Nick Cahill (Broadbeach, QLD)
128Michael Henderson (Heathmont, VIC)
129Steve Garcia (Karingal, VIC)
130Andrew Henry (TAREN POINT, NSW)
131Stewart Cashion (Sandy Bay, TAS)
132Warren John Leigh Holt (Wagin, WA)
133Barry Beaumont (Adelaide, SA)
134Pontus Palmkvist (CBC, NSW)
135Euan Rea (Robina, QLD)
136Chris Rosanes (Pine Rivers, QLD)
137Thomas Hynes (Yarraville/Footscray, VIC)
138Chris Ross (TGCCBC, NSW)
139Toby Wight (Tweed Heads, QLD)
140Aaron Teys (WARILLA, NSW)
141Steve Gliddon (BELROSE, NSW)
142Dean McWhinney (Burleigh Heads, QLD)
143Ryan Bester (Broadbeach, QLD)
144Trevor Selwood (Wangaratta, VIC)
145Peter Campbell (Enoggera, QLD)
146Wilson Alexander (Paradise Point, QLD)
147Peter Blackburn (Souths Suburban, QLD)
148Simon Alden (Bassendean, WA)
149Glenn Martin (Scarborough, WA)
150Ian McLeod (Mitcham, VIC)
151Matt Robertson (Tallygaroopna, VIC)
152William Ahoy (SOLDIERS POINT, NSW)
153John Exton (Brunswick District, WA)
154David Bowles (Darra Cementco, QLD)
155Neville Jenkins (Tweed Heads, QLD)
156Keith Farrelly (Broadbeach, QLD)
157Tim Hicks (Adelaide, SA)
158John Rich (Berwick, VIC)
159Geoff Hill (Mitcham, VIC)
160Sam Stefanaras (SLBRCL, NSW)
161Kane Nelson (Belmont Services, QLD)
162Brett Willcox (Hawthorn, SA)
163Sean Mawdsley (Cambridge, WA)
164Ryan Burnett (Club Kawana, QLD)
165Christopher Smith (TPBRCL, NSW)
166Kevin Macgregor (Middleton Beach, WA)
167Simon Leon (Brighton Bowling Club (Vic)
168Colin Walker (TAREN POINT, NSW)
169Ian Bloor (Middle Park Bowling Club, VIC)
170Christopher Flynn (Graceville, QLD)
171Isaac Maughan (GR, TAS)
172Raymond Bax (EBC, QLD)
173Cody Packer (Osborne Park, WA)
174Jason Moore (Hamilton, QLD)
175Jack McShane (MERRYLANDS, NSW)
176Clinton Bailey (Tweed Heads, QLD)
177Ian Brimblecombe (Wangaratta, VIC)
178Craig Goldfinch (Holdfast Bay, SA)
179Michael Wilson (MCC, VIC)
180Charles Chan (Musgrave Hill, QLD)
181Mark Lord (Croydon, VIC)
182Allen Barbeler (Longreach, QLD)
183Francis Johnson (YAMBA, NSW)
184Trevor Broadbent (Victoria Point, QLD)
185Paul Gilbert (Darra Cementco, QLD)
186Ian Whybrow (Weston Creek, ACT)
187Paul Webb (Darra Cementco, QLD)
188Beau Prideaux (CABRAMATTA, NSW)
189Frankie Lim (Int.)
190David Dodd (Caloundra, QLD)
191Robbie Allan (Musgrave Hill, QLD)
192Scott Chamberlain (Broadbeach, QLD)