Men’s singles section winners – day one

by Val Febbo

SectionPlayer
1John Shepherd (Weston Creek, ACT)
2Robert Norquay (Windsor, QLD)
3Ross Linneman (Tarragindi, QLD)
4Shaun Myers (City of Geelong, VIC)
5Richard Cookson (Broadbeach, QLD)
6Paul Rowe (GRANDVIEWS, NSW)
7Leigh Henderson (Deer Park, VIC)
8Brett Merkel (Enoggera, QLD)
9Geoff Devenish (North Beach, WA)
10Brett Baldey (CGBC, SA)
11Conrad Dawson (Melton, VIC)
12Sean Niven (Joondalup, WA)
13Paul Sinden (Mt Lawley, WA)
14John Perry (Parkdale, VIC)
15Chris Green (DAPTO CITIZENS, NSW)
16Dean Sluce (Club Maroochy, QLD)
17Mark Ryan (Tallygaroopna, VIC)
18Darren Black (Tweed Heads, QLD)
19Blake Butler (ADF, WA)
20Doug Kleinhans (Tweed Heads, QLD)
21 Steve Lister (Chadstone, VIC)
22Raymond Pearse (TAREN POINT, NSW)
23Greg Brain (Castlemaine, VIC)
24Leigh McIlvenny (Lorne, VIC)
25Sean Ingham (Broadbeach, QLD)
26Gregory Nelson (Belmont Services, QLD)
27Kobe Barton (Paradise Point, QLD)
28James Templeton (Pine Rivers, QLD)
29Kyle Hansen (TAREN POINT, NSW)
30Steven Crain (TAREE LEAGUES, NSW)
31Phillip Sharp (LENNOX HEAD, NSW)
32Rod Madden (YAMBA, NSW)
33Jarryd Brown (Penguin, TAS)
34Kevin Anderson (Moama, VIC)
35Des Cann (Algester, QLD)
36Jayden Gebbie (FIGTREE SPORTS, NSW)
37David Valentine (PARK BEACH, NSW)
38Phil Smith (Paradise Point, QLD)
39Paul Davis (Capalaba, QLD)
40Vijay Ponnusamy (Mt Gravatt, QLD)
41Brett Megee (TSSCMBCL, NSW)
42Adrian Marchioli (Bundoora RSL, VIC)
43Mario Muscat (Algester, QLD)
44Dean Smith (Burleigh Heads, QLD)
45Roger Stevens (Broadbeach, QLD)
46Kevin Harris (CAMDEN, NSW)
47Trystan Smallacombe (Darwin, NT)
48Jayden Christie (Musgrave Hill, QLD)
49Dane McKinnon (Altona, VIC)
50Jacob Nelson (Belmont Services, QLD)
51Maurice Johnson (Musgrave Hill, QLD)
52Patrick Patterson (Moorabbin, VIC)
53Blake Nairn (Cambridge, WA)
54Nate Zeeno (Middle Park, VIC)
55Colin Pollock (Ipswich, QLD)
56Alexander Elwell (Ferny Grove, QLD)
57Scott Franklin (Burleigh Heads, QLD)
58Aaron Van Haaften (Rosanna, VIC)
59Dale McWhinney Shillington (Burleigh Heads, QLD)
60Brett Mahoney (Yarraville/Footscray, VIC)
61Corey Wedlock (WARILLA, NSW)
62Phillip Jordan (Musgrave Hill, QLD)
63Noel-Shaun Dingle (Hamilton, QLD) 
64Tony Rowe (Kingborough, TAS) 
65Nathan Pedersen (Somerton, SA) 
66Thor Shannon (EBC, VIC) 
67Chris Ramage (SOLDIERS POINT, NSW) 
68Nick Dawe (Heathmont, VIC) 
69Michael Rowe (MOUNT LEWIS, NSW)
70Ossie Moore (Burleigh Heads, QLD) 
71Brett Williams (Coolum Beach, QLD) 
72Ermenegildo Pagotto (EHMBC, NSW) 
73David Breed (South Toowoomba, QLD)
74Peter Brown (Enoggera, QLD) 
75Peter Taylor (ALSTONVILLE, NSW) 
76Alister Behenna (Adelaide, SA) 
77Anthony Moffatt (PNBC, SA) 
78Thomas Allen (CEXWOOL, NSW) 
79Tony Hinton (CLUB WEST, NSW) 
80Brett Wright (Tallygaroopna, VIC) 
81John Green (MOUNT LEWIS, NSW) 
82Garry Sanders (Yarrawonga Mulwala Golf, VIC) 
83Cameron Cooper (ST JOHNS PARK, NSW) 
84Josh Walker-Davis (Longford, TAS) 
85Troy Kinnane (South Perth, WA) 
86Alister Watson (Int., NZ) 
87Brendan Gallagher (MCC, VIC) 
88Daniel Collaros (SOLDIERS POINT, NSW) 
89Jack East (Osborne Park, WA) 
90Stephen Sail (Club Helensvale, QLD) 
91David Ball (Int., NZ) 
92David Carney (WESTPORT, NSW) 
93Paul Young (Adelaide, SA) 
94Don Plummer (YAMBA, NSW) 
95Stuart Whyte (Moama, VIC) 
96Wayne Hatchman (Musgrave Hill, QLD)