Men’s singles section winners – Day two

by admin

Section no.Player/Team
87Steve Rixom (Sorrento, WA)
88Joshua Zephyr (Halekulani, NSW)
89Gary Caffell (Osborne Park, WA)
90Damien Delgado (Tweed Heads, QLD)
91Grant Nicol (Gosnells, WA)
92Scott De Jongh Fitzpatrick (Burleigh Heads, QLD)
93Paul McCann (Sandy Bay, Tas)
94Theo Katsivas (Lockleys, SA)
95Sydney J Bean (Manly, QLD)
96George Adams (Club Charlestown, NSW)
97Reed Burgess (Broadbeach, QLD)
98Sean Gillis (Darra Cement Co, QLD)
99Aaron Teys (Warilla, NSW)
100Joel Di Ianni (Club Urunga, NSW)
101Alan Shone (Warnbro, WA)
102Wayne Handley (Prosperine, QLD)
103Paul Green (Buderim, QLD)
104Kris Lehfaldt (Pottsville Beach, NSW)
105Sean Ingham (Broadbeach, QLD)
106Owen Lockett (Club Helensvale, QLD)
107Jayden Gebbie (Figtree Sport, NSW)
108Sean Mawdsley (Warnbro, NSW)
109Mark Caple (Wentworthville Leagues, NSW)
110John Newell (Hamilton, QLD)
111William Ahoy (SOLDIERS POINT, NSW)
112Peter Swan (WENTWORTHVILLE LEAGUES, NSW)
113Shane Soper (SOLDIERS POINT, NSW)
114Peter Taylor (ALSTONVILLE, NSW)
115Ken Emura (Tweed Heads, QLD)
116Brett Merkel (Enoggera, QLD)
117Nathan Dawson (KURRI KURRI, NSW)
118Sam Laguzza (CLUB CHARLESTOWN, NSW)
119Bill Andrews (YAMBA, NSW)
120Brian Burton (BYRON BAY, NSW)
121Adam Liddell (Windsor, QLD)
122Clive Williams (Boonooroo-Sandy Straits, QLD)
123Alex Hyde (Mermaid Beach, QLD)
124Michael Hocking (Toorak Burnside, SA)
125Chris Rosanes (Pine Rivers, QLD)
126Tom Blow (PARK BEACH, NSW)
127Steve Gliddon (BELROSE, NSW)
128Daniel Scanlan (ENGADINE, NSW)
129Brett Wilkie (Club Kawana, QLD)
130Daniel Abela (KEMPSEY MACLEAY RSL, NSW)
131Ryan Wood (BATEAU BAY, NSW)
132Steven Packer (Hawthorn, SA)
133Kane Nelson (Belmont Services, QLD)
134Chris Philpot (Tocumwal Golf, VIC)
135Warren Holt (Salisbury, QLD)
136Peter Grunfeld (DOUBLE BAY, NSW)
137Justin Weir (Burleigh Heads, QLD)
138Peter Armstrong (Taren point, NSW)
139Josh Walker-Davis (Trevallyn, TAS)
140Paul Staggard (Musgrave Hill, QLD)
141Brett Frame (PARKES, NSW)
142Pat Houlahan (Int., NZ)
143Aron Sherriff (Club Helensvale, QLD)
144Keith Farrelly (Broadbeach, QLD)
145Christopher Oneill (MACQUARIE CLUB, NSW)
146Matthew Lucas (Enoggera, QLD)
147John Munro (Morphett Vale Memorial, SA)
148Ian Stone (KEMPSEY MACLEAY RSL, NSW)
149Darren Morrison (MERRYLANDS, NSW)
150John Goddard (Hopetoun, WA)
151Jacob Nelson (Belmont Services, QLD)
152Gary Sampson (WINDANG, NSW)
153Ian Law (Burleigh Heads, QLD)
154Jeffrey Levitt (Ipswich, QLD)
155Ben Twist (ST JOHNS PARK, NSW)
156Petar Sain (Int)
157Bailey Meti (ETTALONG MEMORIAL, NSW)
158John McLean (CLUB CHARLESTOWN, Bowls NSW)
159Lee Wakenshaw (Mooroopna Golf, VIC)
160Jason Trainor (Tugun, QLD)
161Wayne Parks (Inverloch, VIC)
162Cameron Harris (Cambridge, WA)
163David Munt (Broadbeach, QLD)
164Chris Monk (Burleigh Heads, QLD)
165Robert Patane (CAMDEN, NSW)
166Connor Biddle (Osborne Park, WA)
167Paul Jopson (SOLDIERS POINT, NSW)
168Darren Redman (Urangan, QLD)