Men’s Over-60s Pairs & Multi-Disability Pairs Section Winners – Day 10

by admin

Men’s Over-60s Pairs

Section Winner 1
Bernard Fridman (NSW), Jack Kampel ( NSW)

Section Winner 2
William Mckenna (QLD), Peter Hull (QLD)

Section Winner 3
Greg Brown (QLD), Scott Chamberlain (QLD)

Section Winner 4
Max Jaffray (QLD), Bob Dobinson (QLD)

Section Winner 5
Ian Robertson (NSW), Graeme Gauson ( NSW)

Section Winner 6
Geoff Hawken (QLD), Dave Gardiner (QLD)

Section Winner 7
Richard English (QLD), George Gibson (QLD)

Section Winner 8
Ian Stone (NSW), Scott Franklin (NSW)

Section Winner 9
Clint Sheldon (VIC), Wayne Parks (QLD)

Section Winner 10
Darryl McKinnon (NSW), Jack Littlewood (NSW)

Section Winner 11
Ben Lombardi (VIC), Terry Hilton (VIC)

Section Winner 12
Garry Williams (NSW), Peter Armstrong (NSW)

Section Winner 13
Col Passfield (NSW), Phil Westcott (NSW)

Section Winner 14
Charles Smith (ACT), Jeffery Bradley (ACT)

Section Winner 15
Don Strickland (NSW), Julio Posadas ( NSW)

Section Winner 16
Gordon Usher (QLD), David Johnson ( QLD)

Section Winner 17
Neil Mccrae (QLD), Neville Wood-Bradley (QLD)

Section Winner 18
George Hindi (VIC), Max Viterale (QLD)

Section Winner 19
Leo Leonard (NZ), Gregory Wale (NSW)

Section Winner 20
Ross Linneman (QLD), Geoff Jensen (QLD)

Section Winner 21
John Perry (VIC), Chris Whitehead (VIC)

Section Winner 22
Graham Dodd (SA), David Bennett (NSW)

Section Winner 23
Alan Sullivan (VIC), Peter Kampman (VIC)

Section Winner 24
Robert Patane (NSW), Karl Szynal (NSW)

Section Winner 25
Paul Delves (NSW), Roger Delves (NSW)

Section Winner 26
Steve Foster (VIC), Frank Garden (VIC)

Section Winner 27
Merv Hulland (WA), Jeff Meyers (WA)

Section Winner 28
Paul Davis (QLD), Peter Mcbrierty (QLD)

Section Winner 29
Dennis Whitmore (QLD), David Compton (QLD)

Section Winner 30
Paul Rafton (NSW), Peter Phillips (NSW)

Section Winner 31
Crawford Linton (NSW), Peter Bungate (NSW)

Section Winner 32
Ken Laverty (QLD), Alan Thorp (QLD)

Section Winner 33
David Dodge (NSW), Mark Lynn (NSW)

Section Winner 34
Allan Smith (NSW), Paul Searle (QLD)

Section Winner 35
Mark John Torrens (QLD), Lee Pearson (TAS)

Section Winner 36
Ken Paulsen (NSW), Bryce Stewart (QLD)

Section Winner 37
Ray Davidson (QLD), Christopher Scott (QLD)

Section Winner 38
Stuart Ellen (NSW), Richard Malley ( NSW)

Section Winner 39
Grant Casey (QLD), John Leitch (VIC)

Section Winner 40
Bruce Wallace (SA), Clifford Edmunds (SA)

Section Winner 41
Shane Dollar (NSW), Rick Roper (NSW)

Section Winner 42
Steven Massey (NSW), Greg Sawtell (NSW)

Section Winner 43
John Ellison (NSW), Ian Schuback (QLD)

Section Winner 44
Phillip Ryan (VIC), Michael Billing (VIC)

Section Winner 45
Greg Ash (NSW), Doug Kleinhans (NSW)

Section Winner 46
Ross Bull (NSW), Peter Rintoul (NZ)

Section Winner 47
Mark Foley (QLD), Vince Sullivan (QLD)

Section Winner 48
Mario Iacuone (QLD), Chris Hammer (VIC)

Section Winner 49
Peter Lumb (QLD), Milan Prosenica ( VIC)

Section Winner 50
Steve Rice (QLD), Robert Parrella ( QLD)

Section Winner 51
Ian Hastings (WA), Stephen Vinci (WA)

Section Winner 52
Roger Manning (QLD), Allan Newman (QLD)

Section Winner 53
Ronald Gurr (NSW), Tracey Jenner (NSW)

Section Winner 54
Sam Laguzza (NSW), Rowan Brassey (NSW)

Section Winner 55
Chris Flynn (QLD), Daniel Moore (QLD)

Section Winner 56
Dennis Margan (QLD), Vern Rehe (NSW)

Section Winner 57
Graham Spence (NSW), Micheal Beesley (NSW)

Section Winner 58
Brendan Hoey (QLD), Robert Sutherland (VIC)

Section Winner 59
Terry Reid (NSW), Kevin Fitzpatrick (NSW)

Section Winner 60
Ted Read (QLD), Alan Cumberford (QLD)

 
Multi-Disability Pairs

Section 1 Winner
Richard Rombouts (NSW), Damien Delgado
(NSW)

Section 2 Winner
Paul Kearney (VIC), Barry Brennan ( VIC)

Section 3 Winner
Lucas Protopapas (VIC), Ken Hanson (VIC)

Section 4 Winner
Michael Emberton (SA), Chris Flavel (SA)