Men’s Fours & Women’s Singles Section Winners – Day 6

by admin

Men’s Fours

Section Winner 1
G Taylor (NZ), N Taylor (NZ), M Spratford (NSW), M Watt (NSW)

Section Winner 2
J Ridell (SA), M Thorton (SA), M Thornton (SA), D Ivanoff (SA)

Section Winner 3
G Allan (VIC), K Hanson (VIC), N Smith (QLD), N Jenkins (QLD)

Section Winner 4
M Jaffray (QLD), B Cornehls (QLD), I Brimblecombe (VIC), D Wells (VIC)

Section Winner 5
J Dawe (QLD), K Nelson (QLD), W Mutzelburg (QLD), J Nelson (QLD)

Section Winner 6
M Carroll (NZ), P Skoglund (NZ), K Andreson (QLD), R Bester (QLD)

Section Winner 7
B Lawson (QLD), S Dejong (QLD), J Anderson (QLD), K Brown (QLD)

Section Winner 8
B Bridger (QLD), I Gardner (QLD), W Cranston (QLD), P Blackburn (QLD)

Section Winner 9
J Mabb (TAS), T Trewarne (QLD), J Appleyard (TAS), L Schraner (VIC)

Section Winner 10
R Easterbrook (UK), S Richierson (SCO), S Watson ( NSW), R Burnett ( QLD)

Section Winner 11
C Dew (SA), M Sharman (SA), J Barnes (SA), G Collins (SA)

Section Winner 12
C Hickinbotham (WA), P Deas (WA), G Lynch (WA), M Crabb (WA)

Section Winner 13
B Collins (QLD), W McKibben (QLD), C McKibben (QLD), T Mcintosh (QLD)

Section Winner 14
K Manton (WA), P Hutchinson (WA), M Erceg (WA), L Pike (WA)

Section Winner 15
J Bosisto (NSW), G Spry (VIC), P Marget (QLD), R Jansen (VIC)

Section Winner 16
J Studham (SA), N Pedersen (SA), S Thulborn (SA), W Ruediger (SA)

Section Winner 17
K Seanard (SA), W Curtis (SA), P Mesecke (SA), G Petersen (SA)

Section Winner 18
B Millar (VIC), G Winther (VIC), I Olcorn (VIC), B Winther (VIC)

Section Winner 19
J Hoy (QLD), M Cameron (QLD), S Twining (QLD), S McLachlan (QLD)

Section Winner 20
N Cahill (QLD), C Wescombe (VIC), K Whalley (QLD), T Somerville (QLD)

Section Winner 21
W Faulkner (NSW), R Southam (NSW), P Jopson (NSW), L Such (WA)

Section Winner 22
A McCloskey (QLD), S Christie (WA), J Smith (NT), P Black ( ACT)

Section Winner 23
J East (WA), M Simpson (WA), N Black (SA), C Packer (WA)

Section Winner 24
K Scott (NZ), M Casey (QLD), G Lawson (NZ), A Forsyth (VIC)

Section Winner 25
M Nagy (NZ), K Darby (NSW), S Bagrie- Howley (NZ), J King (NZ)

Section Winner 26
S Ingham (QLD), C Wedlock (QLD), A Teys (QLD), A Wilson (QLD)

Section Winner 27
M Myers (QLD), G Casey (QLD), P Griffiths (QLD), J Leitch (VIC)

Section Winner 28
B Herbarte (QLD), R Jones (QLD), G Doyle (NSW), M Hawkins (QLD)

Section Winner 29
A Watson (NZ), R Paulin (NZ), T Drake (NZ), P Houlihan (NZ)

Section Winner 30
P King (NZ), B McAuley (NZ), D Archer (NZ), P Hodson (NZ)

Section Winner 31
W Long (VIC), S Trewarne (VIC), G Davies (VIC), L Wesley (VIC)

Section Winner 32
A Hyde (QLD), M Lacuone (QLD), M Landon (QLD), T Wight (QLD)

Section Winner 33
C Bennington (QLD), G Williams (NSW), T Hughes (VIC), A Simpson (NSW)

Section Winner 34
K Wessels (NSW), A Charlton (NSW), G Helm (QLD), M Lewis (NSW)

Section Winner 35
A Charlton (NSW), T Perry (VIC), A Brown (VIC), G Cook (NSW)

Section Winner 36
D Black (QLD), B Eade (NSW), M Masula (NSW), M Vogler (QLD)

Section Winner 37
M Rais (Malaysia), I Dzulkeple (Malaysia), Z Redzuan (Malaysia), F Muin (Malaysia)

Section Winner 38
J McCarron (VIC), B Hubber (VIC), D McKinnon (VIC), B Lester (VIC)

Section Winner 39
G Williams (QLD), A Cole (QLD), D Redman (QLD), D Gardiner (QLD)

Section Winner 40
C McMillan (VIC), A Sullivan (QLD), T Lorimer (VIC), L Johnson (QLD)

Section Winner 41
C Grant (NSW), N Buttolo (NSW), M Rowe (NSW), P Rowe (NSW)

Section Winner 42
T Blow (NSW), S Thompson (NSW), W Murray (NSW), L Morris (NSW)

Section Winner 43
G Spence (NSW), M Beesley (NSW), W Ahoy (NSW), T McCabe (NSW)

Section Winner 44
D Carr (NZ), B Cleaver (NZ), T Osment (NZ), G Wakefield (NZ)

Section Winner 45
B Wallace (SA), M Wrigley (SA), D Edmunds (SA), C Edmunds (SA)

Section Winner 46
J Weir (QLD), R Stewart (QLD), R Taylor (QLD), L Rassmussen (QLD)

Section Winner 47
Z Mikin-Laurie (VIC), P Hall ( VIC), N Gosley (QLD), S Curtin ( QLD)

Section Winner 48
D Johnson (NSW), J Davies (NSW), T Hamilton (NSW), B Frame (NSW)

Section Winner 49
K Ashford (QLD), R Gilbert (QLD), G Gilligan (QLD), J Constable (QLD)

Section Winner 50
H Andrews (NZ), P Calvert (NZ), C Hope (NZ), S Scott (NZ)

Section Winner 51
W Hutson (QLD), M Thatcher (VIC), S Tong (QLD), M Lucas (QLD)

Section Winner 52
G Jeans (NSW), M Slacer (NSW), C Herden (NSW), C Healey (NSW)

Section Winner 53
T Cromie (VIC), J Davies (TAS), C Hanley (VIC), M Sims (VIC)

Section Winner 54
J Christie (QLD), B Wilkie (QLD), N Rice (QLD), A Sherriff (QLD)

Section Winner 55
S Laguzza (NSW), J Groenwege (QLD), J Nordolf (QLD), S Baker (QLD)

Section Winner 56
S Twoomey (QLD), C Farley (QLD), P Jackson (QLD), G Andrews (QLD)

Section Winner 57
C Edwards (NSW), R Rewko (NSW), B Nairn (NSW), D Morrison (NSW)

Section Winner 58
C Chan (QLD), R Claridge (QLD), P Brandon (QLD), S O’Toole (QLD)

Section Winner 59
R Manning (QLD), K Kratzman (QLD), W Masters (QLD), A Newman (QLD)

Section Winner 60
M Rooney (QLD),J Johnson (NSW), P Hughes (QLD), P Forrester (NSW)

Women’s Singles

Section winner 59
Andrea Leung (Sbi, Hong Kong)

Section winner 60
Julia Allen Best (North Toowoomba, QLD)

Section winner 61
Georgia White (Club Helensvale, QLD)

Section winner 62
Summer Barron (New Farm , QLD)

Section winner 63
Carol Protopapas (Ringwood, VIC)

Section winner 64
Nerrida Porteous (Sorrento , WA)

Section winner 65
Viviana Mcnamara (Mudgeeraba, NSW)

Section winner 66
Genevieve Delves (Raymond Terrace, NSW)

Section winner 67
Joan Thomas (Forster, NSW)

Section winner 68
Debbie Howard (Northmead , NSW)

Section winner 69
Noelene Dutton (Club Enoggera, QLD)

Section winner 70
Linda Warburton (Mosman Park, WA)

Section winner 71
Kerry Disney (Clayton, VIC)

Section winner 72
Dawn Hayman (St Johns Park, NSW)

Section winner 73
Auni Fathiah Kamis (Malaysia )

Section winner 74
Trish Cullinane (Heathmont , VIC)

Section winner 75
Margaret Chandler (Moonta , SA)

Section winner 76
Lynsey Clarke (Club Helensvale, QLD)

Section winner 77
Katelyn Inch (Broadbeach Bulls, QLD)

Section winner 78
Christine Buchanan (Queenstown , NZ)

Section winner 79
Kristen Steele (Weston Creek, ACT)

Section winner 80
Sherilee Stewart (West Tamworth, NSW)

Section winner 81
Nurul Alyani Jamil (Malaysia )

Section winner 82
Helen Clough (Bendigo East, VIC)

Section winner 83
Christine Myers (South Tamworth, NSW)

Section winner 84
Margot Gardiner (North Epping , NSW)

Section winner 85
Samantha Noronha (Engadine , NSW)

Section winner 86
Lynda Milne (Waikiwi , NZ)

Section winner 87
Sonia Bruce (Angeles , Pampanga)

Section winner 88
Denise Huender (Saint Johns Park , NSW)

Section winner 89
Leigh Griffin (Victoria , NZ)

Section winner 90
Jessica Srisamruaybai (Tweed Heads, NSW)