Men’s Pairs Section Winners – Day 4

by admin

Mens Pairs
Name

Section winner 1
Mitchell Cameron (QLD) , Sean Baker (QLD)

Section winner 2
Stephen Kerby (NSW) , Greg Wright (NSW)

Section winner 3
Steven Stones (QLD) , Matthew Crane (QLD)

Section winner 4
Jason Bodnar (SA) , James Bodnar (SA)

Section winner 5
Jay Dawe (QLD) , Wade Mutzelburg (QLD)

Section winner 6
Rod Rewko (NSW) , Blake Nairn (NSW)

Section winner 7
Johnny Mccarron (VIC) , Ben Hubber (VIC)

Section winner 8
Greg Brain (VIC) , Brendan Mcconnell (VIC)

Section winner 9
Izzat Shameer Dzulkeple (Malaysia) , Fairul Izwan Abd Muin (Malaysia)

Section winner 10
Stephen Gaffney (WA) , Timothy Hyatt (NSW)

Section winner 11
Dale Mcwhinney Shillington (QLD) , Dean Mcwhinney ( QLD)

Section winner 12
Jason Carpenter (QLD) , Jamie Nordlof (QLD)

Section winner 13
Peter Conlon (NSW) , William Ahoy (NSW)

Section winner 14
Darko Radoslav (VIC) , Graeme Ott (VIC)

Section winner 15
Cooper Wescombe (VIC) , Jarryd Davies (VIC)

Section winner 16
John Balzarolo (QLD) , Scott De Jongh (QLD)

Section winner 17
Curtis Hanley (VIC) , Michael Sims (TAS)

Section winner 18
Daeng Dhadyry Dahasry (Malaysia) , Mohammad Syamil Syazwan Ramli (Malaysia)

Section winner 19
Lee Wesley (VIC) , Shane Trewarne (VIC)

Section winner 20
Simon Cannington (VIC) , Jerome Coles (VIC)

Section winner 21
Mark Johnson (VIC) , Steve Purvinas (VIC)

Section winner 22
Ben Garratt (WA) , Brad Ball (WA)

Section winner 23
Alistar Robertson (SA) , Ian Brown (SA)

Section winner 24
Peter Flack (WA) , Stephen Fewster (WA)

Section winner 25
Glenn Taylor (NSW) , Shane Pascoe (NSW)

Section winner 26
Reed Burgess (QLD) , Ben Marshall (QLD)

Section winner 27
Patrick Keeffe (WA) , Ash Sharp (WA)

Section winner 28
Michael Flanigan (QLD) , Scott Wiggins (QLD)

Section winner 29
Keanu Darby (NZ) , Sheldon Bagrie-Howley (NZ)

Section winner 30
Michael Nagy (NZ) , Jordan King (NSW)

Section winner 31
Mathew Bell (VIC) , Ralph Fair (QLD)

Section winner 32
Ian Florence (QLD) , Graeme Hooper (QLD)

Section winner 33
Michael Bowman (VIC) , Glenn Scott (VIC)

Section winner 34
Matthew Slager (NSW) , Greg Jeans (NSW)

Section winner 35
Matt Pearson (NZ) , Dean Gilshnan (NZ)

Section winner 36
Tom Hogan (VIC) , Neville Hodgetts (VIC)

Section winner 37
Bruce Bridger (QLD) , Peter Blackburn (QLD)

Section winner 38
Mark Casey (QLD) , Gary Lawson (NZ)

Section winner 39
Kevin Baguley (NSW) , Barry Hawkins (QLD)

Section winner 40
Dylan Skinner (NSW) , Joshua Studham (SA)

Section winner 41
Jayden Christie (QLD) , Sean Ingham (QLD)

Section winner 42
Arron Severs (NSW) , Ashley Mitchell (NSW)

Section winner 43
John Simmonds (QLD) , Anthony Mcanelly (QLD)

Section winner 44
Fletcher Barret (QLD) , Mitchell Sullivan (QLD)

Section winner 45
Paul Young (SA) , Alan Hurst (SA)

Section winner 46
Mark Mawson (NSW) , Chris Smith (NSW)

Section winner 47
Jack East (WA) , Cody Packer (WA)

Section winner 48
Darren Black (NSW) , Matt Masula (NSW)

Section winner 49
Harley Mcdonald (NSW) , Aaron Teys (NSW)

Section winner 50
Jesse Turnbull (QLD) , Jacob Nelson (QLD)

Section winner 51
Ryan Drummomd (VIC) , Daniel Hudson (VIC)

Section winner 52
Ben Simmons (VIC) , Ben Winther (VIC)

Section winner 53
Culum Bennington (VIC) , Peter Marget (VIC)

Section winner 54
Barrie Lester (NSW) , Corey Wedlock (VIC)

Section winner 55
Steve Glasson (NSW) , Dane Mckinnon (VIC)

Section winner 56
Michael Davis (NSW) , Paul Davis (NSW)

Section winner 57
Luke Day (QLD) , Adam Liddell (QLD)

Section winner 58
Barry Smith (NSW) , Peter Taylor (NSW)

Section winner 59
Anthony Kiepe (QLD) , Kurt Brown (QLD)

Section winner 60
Steven Douglas (NT) , Jade Groenewege (NT)

Section winner 61
Conrad Dawson (VIC) , Craig Norris (VIC)

Section winner 62
Josh Appleyard (QLD) , Eric Johannes (TAS)

Section winner 63
John Nasser (NSW) , Brian Burton ( NSW)

Section winner 64
Simon Barton (QLD) , Kobe Barton (QLD)

Section winner 65
Gregory Nelson (QLD) , Kane Nelson (QLD)

Section winner 66
Todd Mckintosh (QLD) , Ryan Burnett (QLD)

Section winner 67
Mike Carroll (NZ) , Philip Skoglund (NZ)

Section winner 68
Kevin Anderson (QLD) , Ryan Bester (QLD)

Section winner 69
Brett Eade (QLD) , Mark Vogler (QLD)

Section winner 70
Choen Liftin (TAS) , Lee Schraner ( QLD)

Section winner 71
Mitchell Mears (QLD) , Jamie Anderson (QLD)

Section winner 72
Nat Schiavello (VIC) , Tony Schiavello (VIC)

Section winner 73
Peter Jenkins (TAS) , Ray Ganderton (TAS)

Section winner 74
Wayne Ruediger (SA) , Nathan Pedersen (SA)

Section winner 75
Napoleon Smith (QLD) , Phil Smith (QLD)

Section winner 76
Robert Simmonds (NSW) , Daniel Collaros (NSW)

Section winner 77
Seamus Curtin (VIC) , Ali Forsyth (NZ)

Section winner 78
Adam Yager (NSW) , Arthur Foy (NSW)

Section winner 79
Daniel Flanagan (QLD) , Jason Watkins (NSW)

Section winner 80
Scott Walker (WA) , Glenn Pauling (WA)

Section winner 81
Joshua Mabb (TAS) , Taelyn Male (TAS)

Section winner 82
Peter Hall (VIC) , Zane Mikin-Laurie ( VIC)

Section winner 83
Josh Forbes (NSW) , Rick Southam (NSW)