Men’s Singles Section Winners – Day 2

by admin

Section Winner 89 Dane Mckinnon (Altona, VIC)
Section Winner 90 Dennis Mcdonald (Southport, QLD)
Section Winner 91 Shaun Scott (Bannockburn , NZ)
Section Winner 92 Samuel Watson (Glaisnock Valley, UK)
Section Winner 93 Matthew Ngui (Singapore Cricket Club)
Section Winner 94 Jerome Coles (Melbourne , VIC)
Section Winner 95 Greg Caletti (Roma , QLD)
Section Winner 96 Jayden Christie (Club Helensvale, QLD)
Section Winner 97 Joseph Hughes (Mermaid Beach, QLD)
Section Winner 98 Trever Drake (Alexandra, NZ)
Section Winner 99 Ali Forsyth (Clayton, VIC)
Section Winner 100 John Leitch (Caulfield Park Alma, VIC)
Section Winner 101 Curtis Hanley (Melbourne Bc, VIC)
Section Winner 102 Boyd Dumbrell (Warners Bay , NSW)
Section Winner 103 Johnny Mccarron (Glenroy, VIC)
Section Winner 104 Sam Laguzza (Charlestown , NSW)
Section Winner 105 Glen Pitts (Booval Swifts, QLD)
Section Winner 106 Tim Hook (Northern, NZ)
Section Winner 107 Gary Ryan (Bendigo East, VIC)
Section Winner 108 Craig Donaldson (Engadine, NSW)
Section Winner 109 Terry Hilton (Highton, VIC)
Section Winner 110 John Scudds (Millicent, SA)
Section Winner 111 Linton Pike (Bassendean, WA)
Section Winner 112 Scott Mclachlan (Victoria Point , QLD)
Section Winner 113 Alan Erskine (Nangiloc , VIC)
Section Winner 114 Peter Marget (Mcc , VIC)
Section Winner 115 Alex Hyde (Mermaid Beach, QLD)
Section Winner 116 Paul Rowe (Grandviews, NSW)
Section Winner 117 Matthew Slager (Wallacia , NSW)
Section Winner 118 Peter Mcbrierty (Broadbeach , QLD)
Section Winner 119 Ashley Mitchell (Cabramatta , NSW)
Section Winner 120 Harley Mcdonald (Engadine, NSW)
Section Winner 121 Jake Rynne (North Toowoomba , QLD)
Section Winner 122 Gary Adnum (Penrith, NSW)
Section Winner 123 Jason Smith (Adf, NT)
Section Winner 124 Peter Taylor (Alstonville, NSW)
Section Winner 125 Warren Mills (Paradise Point, QLD)
Section Winner 126 Ray Pearse (Cabramatta, NSW)
Section Winner 127 Scott Hamilton (Inverell Sporties, NSW)
Section Winner 128 Richard Lee (Westport , NSW)
Section Winner 129 Jason Watkins (Helensvale, QLD)
Section Winner 130 Jayson Brewer (St Kilda, VIC)
Section Winner 131 Wade Cranston (Sarina , QLD)
Section Winner 132 Peter Campbell (Moama, VIC)
Section Winner 133 Steve Glasson (Mt Lewis, NSW)
Section Winner 134 Josh Studham (Club Holdfast, SA)
Section Winner 135 Mark Hawkins (Jubilee , QLD)
Section Winner 136 Warwick Neville (Roleystone, WA)
Section Winner 137 Glen Perrin (Cabramatta , NSW)
Section Winner 138 Christopher Oneill (Gulgong, NSW)
Section Winner 139 Mark Vogler (Paradise Point, QLD)
Section Winner 140 Matthew Thornton (Narrandera , NSW)
Section Winner 141 Bruce Walker (Omakau, NZ)
Section Winner 142 Aaron Teys (Warilla, NSW)
Section Winner 143 Peter Conlon (Kahibah, NSW)
Section Winner 144 Matthew Robertson (Benalla , VIC)
Section Winner 145 Brian Baldwin (Musgrave Hill, QLD)
Section Winner 146 Christopher Connors (Kempsey Macleay Rsl , NSW)
Section Winner 147 Paul Inglis (Merrylands, NSW)
Section Winner 148 Gary Templeton (Musgrave Hill, QLD)
Section Winner 149 Nick Gosley (Enoggera, QLD)
Section Winner 150 Nathan Rice (Club Helensvale, QLD)
Section Winner 151 Mike Carrol (Eastbourne, NZ)
Section Winner 152 Robert Langford (Ascot Park, SA)
Section Winner 153 Eric Farnsworth (Beenleigh , QLD)
Section Winner 154 Wayne Ruediger (Grange, SA)
Section Winner 155 David Ferguson (Engadine , NSW)
Section Winner 156 Samuel Mezzini (Henley , SA)
Section Winner 157 John Vella (West Tamworth , NSW)
Section Winner 158 Ben Hubber (Glenroy, VIC)
Section Winner 159 Muhammad Hizlee Abdul Rias (Malaysia)
Section Winner 160 Kris Lehfeldt (Ballina, NSW)
Section Winner 161 Kevin Mallory (Darra Cementco, QLD)
Section Winner 162 Matt Johnstone (Beresfield, NSW)
Section Winner 163 Simon Cannington (Melbourne , VIC)
Section Winner 164 Kevin Anderson (Broadbeach, QLD)
Section Winner 165 Chris Margin (Bassendean, WA)
Section Winner 166 Philip Skoglund (Eastbourne, NZ)
Section Winner 167 Sean Ingham (Broadbeach, QLD)
Section Winner 168 Greg Jeans (Nbc Sports Club, NSW)
Section Winner 169 Michael Henderson (Heathmont, VIC)
Section Winner 170 Ian Stone (Kempsey Macleay Rsl, NSW)
Section Winner 171 Keanu Darby (North East Valley, NZ)
Section Winner 172 Sheldon Bagrie-Howley (Gore , NZ)
Section Winner 173 Caleb Hope (Gore , NZ)
Section Winner 174 Kevin Higson (Wellers Hill, QLD)
Section Winner 175 Ron Bates (Mt. Lewis, NSW)
Section Winner 176 Alan Hurst (Adelaide , SA)
Section Winner 177 Ryan Digby (Enoggera, QLD)
Section Winner 178 Glenn Pauling (South Perth, WA)
Section Winner 179 John Balzarolo (Tweed Heads , QLD)
Section Winner 180 Bradley Lawson (Enoggera, QLD)
Section Winner 181 Glenn Scott (Euston , VIC)
Section Winner 182 Phil Baker (Port City Bc, NSW)
Section Winner 183 Maxwell Jaffray (Tweed Heads, NSW)
Section Winner 184 Brian Suckley (Wisemans Park, NSW)
Section Winner 185 Glenn Davies (Essendon, VIC)
Section Winner 186 Phillip Brown (Park Beach , NSW)
Section Winner 187 Dave Gardiner (Southport, QLD)