Sectional Qualifiers – Yours Magazine Over 60’s Men’s Pairs

by admin

Section 1: C. Richards (SA), M. Hocking (SA)
Section 2: N. Smith (QLD), N. Jenkins (QLD)
Section 3: L. Parkinson (NSW), K. Katon (NSW)
Section 4: G. King (WA), G. Evans (WA)
Section 5: B. Ansett (VIC), B. Brennan (NSW)

Section 6: I. Keat (VIC), T. Williams (VIC)
Section 7: J. Lang (QLD), B. Ward (QLD)
Section 8: W. Mitchell (QLD), G. Mitchell (QLD)
Section 9: K. Godbold (QLD), G. Thomas (QLD)
Section 10: G. Williams (QLD), J. Walker (QLD)

Section 11: L. Swift (QLD), N. Ridgwell (QLD)
Section 12: K. Lawrie (SA), V. Beckley (QLD)
Section 13: D. Cooper (NSW), R. Emerson (NSW)
Section 14: D. Milner (VIC), N. Wood-Bradley (QLD)
Section 15: M. Brown (NSW), M. Beesley (NSW)
Section 16: B. Delbridge (SA), K. Hanson (VIC)
Section 17: P. Selby (VIC), G. Howgate (VIC)
Section 18: G. Cornish (VIC), B. Richards (VIC)
Section 19: J. Ellison (NSW), P. Whitfield (NSW)
Section 20: J. Townsend (NSW), B. Wiltshire (NSW)

Section 21: P. McClennan (QLD), R. Edwards (QLD)
Section 22: F. Silver (QLD), E. Richardson (QLD)
Section 23: D. Balchin (QLD), G. Simms (QLD)
Section 24: G. Bishop (QLD), T. Read (QLD)
Section 25: A. Barsby (QLD), R. Chauvier (QLD)
Section 26: M. Henderson (VIC), B. Ferguson (VIC)
Section 27: I. Hastings (WA), A. Cocodis (WA)
Section 28: R. Schoefield (QLD), R. Goodridge (QLD)
Section 29: J. Archer (NSW), P. Gray (NSW)
Section 30: J. Dowd (NSW), R. Lewis (NSW)

Section 31: C. Lowry (NZ), P. Bellis (NZ)
Section 32: P. Davis (QLD), P. McBrierty (QLD)
Section 33: E. Boxall (QLD), J. Wise (QLD)
Next best qualifier 1: T. Feast (SA), B. Attrill (SA)
Next best qualifier 2: G. Spry (VIC), R. Jansen (VIC)
Next best qualifier 3: W. McKenna (QLD), P. Hull (QLD)
Next best qualifier 4: W. Homan (QLD), D. Dodd (QLD)
Next best qualifier 5: G. Alexander (QLD), P. Elder (QLD)

Next best qualifier 6: N. Probyn (NZ), R. Harensnape (NZ)
Next best qualifier 7: N. Enders (QLD), R. Dobinson (QLD)
Next best qualifier 8: L. Beckman (QLD), J. Bosisto (QLD)
Next best qualifier 9: G. Mann (QLD), A. Mann (UK)
Next best qualifier 10: A. Newman (QLD), G. Brown (QLD)
Next best qualifier 11: M. Ferguson (QLD), P. Young (QLD)
Next best qualifier 12: P. Bolton (VIC), J. Bradley (ACT)
Next best qualifier 13: G. Nicol (WA), S. O’Neill (WA)
Next best qualifier 14: K. Laverty (QLD), P. Hughes (QLD)
Next best qualifier 15: P. Delboux (NSW), J. Myers (NSW)
Next best qualifier 16: B. Walker (NZ), R. Botting (NZ)
Next best qualifier 17: G. Chillcott (VIC), B. Twentryman (VIC)
Next best qualifier 18: G. Huth (NSW), J. Rees (NSW)
Next best qualifier 19: P. Shaw (QLD), H. Forshaw (QLD)
Next best qualifier 20: W. Rowbottom (NSW), C. Pritchard (QLD)

Next best qualifier 21: D. Bremner (NSW), C. Buchanan (NSW)
Next best qualifier 22: R. Dixon (NSW), D. Paviour-Smith (NSW)
Next best qualifier 23: D. Love (NSW), P. Selvarajan (NSW)
Next best qualifier 24: W. Chambers (NSW), G. Melleuish (NSW)
Next best qualifier 25: C. Lees (NSW), M. Cummings (NSW)
Next best qualifier 26: G. Farley (QLD), P. Williams (QLD)
Next best qualifier 27: Will Lynch (VIC), Wayne Lynch (VIC)
Next best qualifier 28: D. Margan (QLD), R. Perkins (QLD)
Next best qualifier 29: T. Cockerill (NZ), M. Keith (NZ)
Next best qualifier 30: M. Roper (NZ), B. Kelly (NZ)

Next best qualifier 31: R. Dobbins (QLD), S. Laguzza (NSW)