Sectional Qualifiers – Men’s Fours

by admin

Section 1: J. Paterson (QLD), D. Bishop (QLD), T. Askew (QLD), L. Henry (QLD)
Section 2: I. Dzulkeple (Malaysia), M. Adb Jabal (Malaysia), Z. Redzuan (Malaysia), M. Rusli (Malaysia)
Section 3: D. McWhinney-Shillington (QLD), G. Pearson (QLD), G. Shillington (QLD), B. Melville (NSW)
Section 4: D. Kaufer (SA), M. Kaufer (SA), P. Kaufer (SA), G. Collins (SA)
Section 5: J. Turner (NSW), H. McDonald (NSW), A. Teys (NSW), J. Henry (NSW)
Section 6: D. Skinner (NSW), J. Carpenter (QLD), C. Wedlock (NSW), D. Holt (NSW)
Section 7: Z. Mikin-Laurie (NSW), G. Dorward (NSW), P. Hall (NSW), M. Liverton (NSW)
Section 8: C. Pace (NT), W. Vidulich (NSW), I. Groves (NSW), I. Lane (NSW)
Section 9: N. Probyn (NZ), R. Haresnape (NZ), G. Hawken (QLD), N. Hill (NZ)
Section 10: C. Mitchell (QLD), B. Leese (QLD), T. Makin (NSW), S. White (QLD)
Section 11: J. Thornton (VIC), J. Coles (VIC), W. Wilson (QLD), B. Lester (VIC)
Section 12: J. Noronha (NSW), M. Miles (NSW), C. Herden (NSW), D. Ferguson (NSW)
Section 13: W. Roberts (QLD), K. Muir (QLD), G. Geary (QLD), J. Amos (QLD)
Section 14: K. Laverty (QLD), P. Belgrove (QLD), G. Jenson (QLD), B. Slatter (QLD)
Section 15: D. McKinnon (VIC), C. Wilson (VIC), N. Wilson (VIC), A. Wilson (VIC)
Section 16: B. Leighton (QLD), S. Ingham (QLD), G. Lawson (QLD), R. Bester (QLD)
Section 17: L. Such (NSW), J. Green (NSW), W. Turley (NSW), A. Forsyth (VIC)
Section 18: P. Hanlon (VIC), N. Dalrymple (VIC), L. Protopapas (VIC), J. Barry (VIC)
Section 19: M. Harvey (NSW), N. Wise (NSW), C. Curtis (NSW), C. Healey (NSW)
Section 20: W. Falconer (NSW), M. Flapper (VIC), L. Selby (NSW), M. Kleinig (SA)
Section 21: B. Hoey (QLD), B. Ansett (VIC), G. Ball (VIC), S. Said (VIC)
Section 22: W. Shipley (NSW), M. Brown (NSW), D. Hill (NSW), M. Beesley (NSW)
Section 23: J. Smith (ADF/NT), G. Harkins (ADF/SA), P. Black (ADF/ACT), L. Baker (ADF/NT)
Section 24: B. Orr (NT), C. Sheldon (QLD), M. Bell (QLD), R. Fair (NT)
Section 25: T. Pappas (NSW), D. Roper (NSW), T. Nathan (QLD), P. Westcott (NSW)
Section 26: S. Dennis (SA), N. Pedersen (NSW), W. Ruediger (SA), S. Thulborn (SA)
Section 27: L. Dalakis (QLD), R. Dobinson (QLD), N. Smith (QLD), N. Jenkins (QLD)
Section 28: G. Oats (VIC), G. Sanders (VIC), J. Rudd (VIC), I. Brimblecombe (VIC)
Section 29: S. Roddick (NZ), M. Carroll (NZ), J. Goodwin (NZ), K. Robinson (NSW)
Section 30: N. Savino (ACT), J. Siteman (Canada), Allan Pyke (NSW), Alex Pyke (NSW)
Section 31: R. Pearse (NSW), S. Garvey (NSW), B. Wilkie (QLD), A. Sherriff (NSW)
Section 32: G. Barrack (NSW), G. Sawtell (NSW), I. Taylor (NSW), M. Turner (NSW)
Section 33: A. Rees (NSW), S. Soper (NSW), T. Aitchison (NSW), A. Appleby (NSW)
Section 34: W. Mutzelburg (QLD), A. Newman (QLD), P. Johnson (QLD), J. Andersen (NSW)
Section 35: D. Brown (QLD), P. Teitzel (QLD), S. Munster (QLD), T. Donda (QLD)
Section 36: G. Williams (QLD), D. Balchin (QLD), M. Spring (QLD), D. Redman (QLD)
Section 37: L. Kean (VIC), M. Berger (VIC), A. MacIsaac (VIC), S. Collett (VIC)
Section 38: C. Wallace (NSW), A. Fawcett (NSW), T. Cunningham (NSW), S. Rigg (NSW)
Section 39: L. Adams (Canada), M. Ayres (WA), P. Bird (Canada), S. Santana (Canada)
Section 40: H. Sato (NSW), I. Ossher (NSW), G. Spears (NSW), G. Lester (NSW)
Section 41: D. Maddrell (QLD), J. Thain (QLD), W. Masters (QLD), A. Thorold (QLD)
Section 42: D. McWhinney (QLD), I. Law (QLD), S. Tong (QLD), P. Girdler (QLD)
Section 43: D. Schofield (NSW), R. Lee (NSW), T. Buchanan (NSW), P. Kibble (NSW)
Section 44: P. Harris (VIC), R. Briglia (VIC), G. Wilson (VIC), M. Harris (VIC)
Section 45: K. Wessels (South Africa), M. Lewis (NSW), M. Clarke (NSW), N. Burkett (NSW)
Section 46: T. Rowe (NSW), M. Rowe (NSW), S. Jessop (NSW), P. Rowe (NSW)
Section 47: G. Lane (VIC), G. Harrison (QLD), A. Hyatt (VIC), S. Shuttleworth (VIC)
Section 48: T. Olsen (NSW), C. James (NSW), R. Simmonds (NSW), P. Armstrong (NSW)
Section 49: M. Page (UK), C. Ramage (NSW), L. Webb (TAS), T. Scott (NSW)
Section 50: C. Larcombe (QLD), J. Hicks (VIC), P. Thorn (VIC), M. Humphreys (NSW)
Next best qualifier 1: C. Edwards (NSW), S. Murray-Prior (NSW), J. Watkins (NSW), D. Morrison (NSW)
Next best qualifier 2: L. Sims (TAS), J. Studham (SA), L. Day (SA), T. Wilson (SA)
Next best qualifier 3: R. Barnes (QLD), M. Anderson (NSW), K. Lehfeldt (NSW), S. Halmai (NSW)
Next best qualifier 4: R. Thompson (QLD), D. Cann (QLD), R. Burnett (QLD), K. Anderson (QLD)
Next best qualifier 5: J. Davis (NSW), S. Ferrier (NSW), B. Glasson (NSW), T. Somerville (NSW)
Next best qualifier 6: M. Shamil (Malaysia), M. Amir (Malaysia), M. Hizlee (Malaysia), F. Abd Muin (Malaysia)
Next best qualifier 7: M. Thatcher (QLD), R. Wild (QLD), S. Baker (QLD), N. Rice (QLD)
Next best qualifier 8: M. Hocking (SA), C. Richards (SA), A. Kruimel (SA), T. Feast (SA)
Next best qualifier 9: J. Verdouw (QLD), J. Hughes (QLD), S. Triffett (QLD), D. Cortenbach (QLD)
Next best qualifier 10: B. Parker (SA), A. Lucas (SA), J. Gregory (SA), K. Coulls (SA)
Next best qualifier 11: I. Hughes (QLD), R. Dienelt (NT), G. Brown (QLD), S. Chamberlain (QLD)
Next best qualifier 12: G. Uren (SA), A. Halls (SA), N. Miller (SA), I. Miller (SA)
Next best qualifier 13: A. Pritchard (QLD), V. Beckley (QLD), N. Ridgewell (QLD), H. MacKenzie (QLD)
Next best qualifier 14: D. Roberts (VIC), C. Buccilli (VIC), M. Bowman (VIC), G. Scott (VIC)