Sectional Qualifiers – Women’s Pairs

by admin

Section 1: H. Boulton-Burns (VIC),  L. Phillips (VIC)
Section 2: V. Jackson (QLD), W. Ryan (QLD)
Section 3: C. Doods (NSW), D. Peake (NSW)
Section 4: A. Arshad (MAS), Z. Khalid (MAS)
Section 5: S. Matthews (QLD), S. Keith (NZ)
Section 6: A. Peart (QLD), C. Withers (NSW)
Section 7: L. Baker (NSW), C. Starr (NSW)
Section 8: E. Davis (South Africa), C. Piketh (South Africa)
Section 9: K. Whitehead (VIC), K. Krstic (WA)
Section 10: L. Warburton (WA), L. Featherby (WA)
Section 11: C. Fair (NT), C. Orr (NT)
Section 12: P. Laverty (QLD), F. Clarke (VIC)
Section 13: E. Brown (QLD), N. Dutton (QLD)
Section 14: T. Ferrier (VIC), B. Edwards (VIC)
Section 15: E. Saroji (MAS), N. Tarmizi (MAS)
Section 16: S. McKenzie (QLD), D. Robertson (QLD)
Section 17: S. Heldt (WA), L. Merz (WA)
Section 18: M. Gibson (VIC), J. Cottell (QLD)
Section 19: C. Millerick (QLD), J. Worsnop (NSW)
Section 20: B. Balchin (QLD), M. Clayton (QLD)
Section 21: M. Larcombe (QLD), B. Millerick (QLD)
Section 22: T. Brodie (VIC), C. Stewart (QLD)
Section 23: S. Ahmad (MAS), A. Kamis (MAS)
Section 24: K. de Waard (QLD), H. Adams (WA)
Section 25: G. Delves (NSW), V. Longfellow (NSW)
Section 26: S. De La Harpe (NSW), S. Boddington (NSW)
Section 27: S. Wilson (QLD), Y. Lovelock (QLD)
Section 28: K. Simms (WA), S. Solly (WA)
Section 29: C. Krizanic (VIC), N. Scott (NSW)
Section 30: L. Barlow (TAS), C. Dowd (TAS)
Section 31: A. So (Hong Kong), C. Yu (Hong Kong)
Section 32: C. Nielsenbeck (QLD), L. Hogg (QLD)
Section 33: E. Ryan (NSW), J. Keegan (NSW)
Section 34: K. Moran (NSW), K. Murphy (NSW)
Section 35: D. Logan (QLD), C. Baxter (QLD)
Section 36: A. Johns (NSW), R. Van Asch (TAS)
Section 37: C. Douglas (NSW), L. Marchese (NSW)
Section 38: T. Murray (QLD), M. Bailey-Nelson (QLD)
Section 39: D. Rhine (WA), K. Gobbart (WA)
Section 40: K. Cottrell (NSW), L. Clarke (QLD)
Next best qualifier 1: A. McClure (QLD), C. Pavlov (QLD)
Next best qualifier 2: T. Gillian (QLD), K. Goldsworthy (QLD)
Next best qualifier 3: M. Matsuoka (NSW), H. Emura (QLD)
Next best qualifier 4: K. Saunders (TAS), G. Elsworthy (TAS)
Next best qualifier 5: N. Ismail (MAS), N. Noh (MAS)
Next best qualifier 6: L. Thompson (QLD), L. Witton (QLD)
Next best qualifier 7: S. Jarvis (ADF/VIC), A. Jenkins (ADF/VIC)
Next best qualifier 8: S. Noronha (NSW), N. Noronha (NSW)
Next best qualifier 9: F. Whittaker (QLD), C. Kelly (NSW)
Next best qualifier 10: J. Lonie (QLD), R. McNelly (QLD)
Next best qualifier 11: S. Duffield (QLD), A. Haevecker (QLD)
Next best qualifier 12: L. Prideaux (NSW), H. Netana (NSW)
Next best qualifier 13: K. Thatcher (QLD), W. Wilson (QLD)
Next best qualifier 14: Y. Bekeris (SA), D. Hall (SA)
Next best qualifier 15: B. Edwards (VIC), G. Edwards (VIC)
Next best qualifier 16: S. Hili (NSW), C. Turley (NSW)
Next best qualifier 17: D. Viterale (QLD), E. Regan (QLD)
Next best qualifier 18: D. Yu (Hong Kong), C. Leung (Hong Kong)
Next best qualifier 19: J. Blundell (QLD), G. Waitai (QLD)
Next best qualifier 20: J. McWhinney (QLD), M. Rigby (QLD)
Next best qualifier 21: M. Fennell (NSW), M. Wilton (NSW)
Next best qualifier 22: S. Renshaw (NSW), B. Quinlan (NSW)
Next best qualifier 23: T. Doolan (VIC), K. McKerihen (VIC)
Next best qualifier 24: J. Kane (QLD), L. Grundy (QLD)